از ابتدای شروع به کار شرکت سپیدان شیر ،این باور همواره در آن جاری بوده است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین ارائه محصولات با کیفیت و در سایه همفکری و همدلی با همکاران و مشتریان وفادار خود ، قادریم علاوه بر رفع نیاز کالایی مشتریان ، حس خوب زندگی را نیز به آنها هدیه دهیم . خوشحالیم که با سابقه بالغ بر 20 سال به صورت تخصصی در زمینه تولید پنیر پیتزا ، با تولید متنوع ترین سبد از انواع محصولات پنیر پیتزا در کشور و سایر تولیدات خود کمک می کنیم ، بسیاری از دوستان و خانواده ها لحظات گرم و شاد خود را با خوردن پیتزایی سپری می کنند که ما با افتخار تولیدکننده پنیر آن هستیم .
ما از بدو تأسیس در محیطی آرام و خوش آب و هوا (شهرستان فریمان) سعی کرده ایم انرژی مثبت این خطه از کشور عزیزمان را در قالب تولید محصولاتی با کیفیت و شادبه تمامی مصرف کنندگان عزیز محصولات خود هدیه کنیم ، امیدوارم از ما بپذیرند.
در باره كارخانه:
کارخانه شرکت سپیدان شیرفریمان به هدف تولیدانواع پنیرهای مورداستفاده درغذاهای آماده شامل (پنیرموزارلا،پنیرپروسس پیتزاوانواع پنیرهای برگر) درشهرك صنعتی فریمان دراستان خراسان رضوی احداث گردیده است.
هدف این شرکت تامین انواع این پنیرها باشرایط مناسب وکیفیت مطلوب به جهت استفاده مصرف کنندگان حرفه ای(فست فودها) و همچنین محصولات مورداستفاده درسبدخانوار(مصرف کنندگان خانگی)است.
این شرکت با اتکابه نیروی انسانی متخصص ومتعهدخودکه شامل زبده ترین متخصصین صنایع غذایی است وهمچنین استفاده ازتکنولوژی روزدرتولیدمحصولات و باسرمایه گذاری کلان دربخش تحقیق وتوسعه(D&R)خودتلاش داردخودرابه یکی ازپیشگامان ایجادفناوریهای جدیددرتولیدپنیرهای مورداستفاده درغذاهای آماده تبدیل کند.
اين شركت يكي از معدود شركتهاي فعال در زمينه صادرات پنير پيتزا به كشور هاي همسايه مي باشد.
نماي كلي از فرايند توليد و مواد اوليه :
شير خام پس از ورود به كارخانه و طي كردن مراحل كنترل اوليه، به سكوي تحويل شير منتقل شده و توسط اپراتور تحويل شير خام نمونه برداري مي شوند، نمونه ها تحويل آزمايشگاه شده و پس از انجام آزمايشات و بررسي هاي لازم در بخش كنترل كيفي (Q . C) ومطابق با استانداردهاي موجود شير خام دريافت مي گردد.
شير پس از استاندارد كردن چربي و ژاستوريزه كردن به خطوط توليد وارد مي كنند . در صورت ورود به خط پنير موزارلا مستقيماً به پنير پيتزا تبديل شده ودر صورت ورود به خط پروسس ابتدا به پنير اوليه پيتزا تبديل شده و سپس به اتاق پخت پنير پروسس منتقل ودر ديگهاي پخت به پنير پيتزاي پروسس تبديل مي گردد.
در طي فرآيند توليد واحد كنترل كيفيت (Q . C)با نمونه برداري هاي دقيق و كنترل كامل فرآيند تمام مراحل را تحت نظر دارد تا محصولات توليدي با بالاترين كيفيت ممكن مراحل مختلف توليد را طي كنند .
استفاده از تجهيزات به روز همچون ديگهاي پخت پيتزا اتوماتيك و دستگاهاي بسته بندي تمام اتوماتيك مورد استفاده در اين خط امكان توليد محصولاتي با كيفيت مطابق با استاندارد (HACCP)را فراهم كرده است .آزمايشگاه هاي مدرن در بخش توليد و همچنين آزمايشگاه اختصاصي در بخش (R&D)به همراه همكاران مجرب در اين بخشها اين مكان را فراهم آورده است كه ضمن توليد محصولات با كيفيت قابل قبول ،همواره مسير بهبود و تنوع محصولات در اين كارخانه به يك امر متداول تبديل گردد.
فراهم آمدن اين امكانات همه و همه با اين هدف صورت گرفته است كه به مشتريان اين اطمينان را بدهيم ما در راستاي رفع نياز هاي آنها تمام تلاش خود را انجام مي دهيم.

گالـــری لبنــــه

این شروع دوستی ما با سلامتی است...

دنیای متفاوت طعم ها

کیفیت محصولات ما حاصل اعتماد شماست